Byrå Louis XVI-stil

Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil

Såld för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, 2-lådig, fanér i mahogny, lådfronter med rotfanér, höjd ca 68, 41x33 cm, nyckel medföljer

Ytslitage

605203

2019-01-15