Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
YNGVE EKSTRÖM, (3+1) pinnstolar, modell Pinnockio, massiv björk samt teak, Stolab, 1900-talets andra hälft, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage
605209
2019-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här