Yngve Ekström stolar

Yngve Ekström stolar
Yngve Ekström stolar
Yngve Ekström stolar
Yngve Ekström stolar
Yngve Ekström stolar
Yngve Ekström stolar
Yngve Ekström stolar
Yngve Ekström stolar

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

YNGVE EKSTRÖM, (3+1) pinnstolar, modell Pinnockio, massiv björk samt teak, Stolab, 1900-talets andra hälft, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

605209

2019-01-13