William Hemsley

William Hemsley
William Hemsley
William Hemsley
William Hemsley
William Hemsley
William Hemsley

Såld för:

Osåld

Utropspris

400 EUR

WILLIAM HEMSLEY (1819-1893), Pojke vid bord, signerad, olja på pannå 13,5x17 cm

605212

2019-01-15