Klubbat för:
Osåld
Utropspris
400 EUR
WILLIAM HEMSLEY (1819-1893), Pojke vid bord, signerad, olja på pannå 13,5x17 cm
605212
2019-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här