Soffbord mahogny

Soffbord mahogny
Soffbord mahogny
Soffbord mahogny
Soffbord mahogny
Soffbord mahogny
Soffbord mahogny
Soffbord mahogny
Soffbord mahogny
Soffbord mahogny
Soffbord mahogny

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, halvcirkelformat, skiva fanerad i mahogny, kopplat underrede i betsad bok med mässingsavslutningar på benen, 1940-/50-tal, märkt Åby Möbelfabrik med blyerts under skivan, höjd ca 58, 120 x 53 cm

Bruksslitage, något märke

605216

2019-01-13