Pierre Olofsson serigrafi

Pierre Olofsson serigrafi
Pierre Olofsson serigrafi

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996) Abstrakt komposition, signerad samt numrerad 205/210, ca 50x44 cm

605217

2019-01-12