Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PIERRE OLOFSSON (1921-1996) Abstrakt komposition, signerad samt numrerad 205/210, ca 50x44 cm
605217
2019-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här