Göran Augustson gouache

Göran Augustson gouache
Göran Augustson gouache
Göran Augustson gouache
Göran Augustson gouache
Göran Augustson gouache
Göran Augustson gouache

Klubbat för:

280 EUR

Utropspris

400 EUR

GÖRAN AUGUSTSON (1936-2012): "Consordino", signerad och daterad -94, gouache på masonit 29,4x36,7 cm.

605228

2019-01-12