Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WELLS LIMOUSINE, 1930-tal, litograferad och lackerad plåt, uniformerad chaufför, batteribelysta strålkastare, öppningsbar taklucka, längd 36 cm
Trögt urverk, lackskador
605230
2019-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här