Wells limousine

Wells limousine
Wells limousine
Wells limousine
Wells limousine
Wells limousine
Wells limousine
Wells limousine
Wells limousine
Wells limousine
Wells limousine
Wells limousine
Wells limousine
Wells limousine
Wells limousine

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WELLS LIMOUSINE, 1930-tal, litograferad och lackerad plåt, uniformerad chaufför, batteribelysta strålkastare, öppningsbar taklucka, längd 36 cm

Trögt urverk, lackskador

605230

2019-01-13