Bing tourer

Bing tourer
Bing tourer
Bing tourer
Bing tourer
Bing tourer
Bing tourer
Bing tourer
Bing tourer
Bing tourer
Bing tourer
Bing tourer
Bing tourer
Bing tourer
Bing tourer

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

BING TOURER, 1910-tal , öppen bil, lackerad plåt i mörkblått och rött, hjul helt i plåt, lampor, ställbara framhjul, stoppspak på sidan, urverksdriven, längd ca 32 cm

Förare saknas, vindrutans ram senare/ samt saknar glas, lackskador

605231

2019-01-13