Louis Marx polisbil

Louis Marx polisbil
Louis Marx polisbil
Louis Marx polisbil
Louis Marx polisbil
Louis Marx polisbil
Louis Marx polisbil
Louis Marx polisbil
Louis Marx polisbil
Louis Marx polisbil
Louis Marx polisbil
Louis Marx polisbil
Louis Marx polisbil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOUIS MARX POLISBIL, 1930-tal, lackerad och litograferad plåt i grönt och svart, hjul med svarta gummidäck, ställbara framhjul, urverksdriven med siren, batteribelysta framlyktor, längd ca 38 cm

Defekt urverkt, lackskador, en glödlampa till belysningen saknas

605232

2019-01-13