Louis Marx polisbil
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LOUIS MARX POLISBIL, 1930-tal, lackerad och litograferad plåt i grönt och svart, hjul med svarta gummidäck, ställbara framhjul, urverksdriven med siren, batteribelysta framlyktor, längd ca 38 cm
Defekt urverkt, lackskador, en glödlampa till belysningen saknas
605232
2019-01-13