Bing Limousine

Bing Limousine
Bing Limousine
Bing Limousine
Bing Limousine
Bing Limousine
Bing Limousine
Bing Limousine
Bing Limousine
Bing Limousine
Bing Limousine
Bing Limousine
Bing Limousine

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BING LIMOUSINE, 1920-tal, litograferad och lackerad plåt i grönt och svart, uniformerad chaufför, öppningsbara bakdörrar, hjul helt i plåt, ställbara framhjul, batteribelysta strålkastare, stoppspak på sidan, längd ca 39 cm

Plåt och lackskador, saknar bl.a delar till urverk, delar till belysningen, kylarprydnad ej original, handtag på en dörr skadat, saknar bakre kofångare

605234

2019-01-13