Mimmi och Musse Pigg dockor

Mimmi och Musse Pigg dockor
Mimmi och Musse Pigg dockor
Mimmi och Musse Pigg dockor
Mimmi och Musse Pigg dockor
Mimmi och Musse Pigg dockor
Mimmi och Musse Pigg dockor
Mimmi och Musse Pigg dockor
Mimmi och Musse Pigg dockor
Mimmi och Musse Pigg dockor
Mimmi och Musse Pigg dockor
Mimmi och Musse Pigg dockor
Mimmi och Musse Pigg dockor

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

MIMMI OCH MUSSE PIGG DOCKOR, 1900-talets första hälft, helt i stoppat tyg, sydda ögon, fem fingrar på var hand, längd ca 47 resp. 42 cm

Smärre fläckar, slitage

605235

2019-01-13