Elin Danielson-Gambogi

Elin Danielson-Gambogi
Elin Danielson-Gambogi
Elin Danielson-Gambogi
Elin Danielson-Gambogi
Elin Danielson-Gambogi
Elin Danielson-Gambogi
Elin Danielson-Gambogi
Elin Danielson-Gambogi

Klubbat för:

2 800 EUR

Utropspris

3 000 EUR

ELIN DANIELSON-GAMBOGI (1861-1919): Höstvy, signerad och daterad -84. Olja på pannå 23x29 cm.

605236

2019-05-20