Eero Järnefelt

Eero Järnefelt
Eero Järnefelt
Eero Järnefelt
Eero Järnefelt
Eero Järnefelt
Eero Järnefelt
Eero Järnefelt
Eero Järnefelt

Såld för:

Osåld

Utropspris

400 EUR

EERO JÄRNEFELT (1863-1937), Flickor, signerad med dedikation, etsning 32x24 cm.

605237

2019-05-20