David Rosén byrå samt skåp

David Rosén byrå samt skåp
David Rosén byrå samt skåp
David Rosén byrå samt skåp
David Rosén byrå samt skåp
David Rosén byrå samt skåp
David Rosén byrå samt skåp
David Rosén byrå samt skåp
David Rosén byrå samt skåp

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAVID ROSÉN, byrå och skåp ut Futura-serien, fanerade i mahogny, mässingshandtag, Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft, byrån brickmärkt, höjd ca 74, 60x40 cm/st

1 nyckel medföljer

Bruksslitage, märken/repor

605238

2019-01-13