Väinö Hervo

Väinö Hervo
Väinö Hervo
Väinö Hervo
Väinö Hervo
Väinö Hervo
Väinö Hervo
Väinö Hervo
Väinö Hervo

Såld för:

Osåld

Utropspris

200 EUR

VÄINÖ HERVO (1894-1974), Sommardag, signerad och daterad -52, olja på duk 62x73 cm.

605239

2019-01-12