Pallar 1970-tal

Pallar 1970-tal
Pallar 1970-tal
Pallar 1970-tal
Pallar 1970-tal
Pallar 1970-tal
Pallar 1970-tal

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PALLAR, 3 st, massiv furu, 1970-tal, höjder ca 22, 27, 32 cm, mått 35x20, 40x25, 45x29 cm

Bruksslitage

605248

2019-01-13