Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PALLAR, 3 st, massiv furu, 1970-tal, höjder ca 22, 27, 32 cm, mått 35x20, 40x25, 45x29 cm
Bruksslitage
605248
2019-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här