Vladimir Velikovic färglitografi

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VLADIMIR VELICKOVIC (Frankrike, född 1935): "Elèments & documents utilisés", sign och dat Velikovic 1979, numrerad 89/100 färglitografi, bladmått ca 72x104 cm

löst blad , medföljer ram, missfärgning i ena hörnet

605249

2019-01-12