Viktor Pavlovich Baturin

Viktor Pavlovich Baturin
Viktor Pavlovich Baturin
Viktor Pavlovich Baturin
Viktor Pavlovich Baturin
Viktor Pavlovich Baturin
Viktor Pavlovich Baturin
Viktor Pavlovich Baturin
Viktor Pavlovich Baturin

Såld för:

980 EUR

Utropspris

1 200 EUR

VIKTOR PAVLOVICH BATURIN, Kanjon Kobi, Kaukasus,
signerad, olja på duk 30x39 cm.

605250

2019-05-20