Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
JOSEF EMIL LEMON (1895-1968): Sydländskt lanskap, signerad Lémon, olja på pannå, bildmått 31x41,5 cm
605254
2019-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här