Josef Emil Lemon oljemålning

Josef Emil Lemon oljemålning
Josef Emil Lemon oljemålning
Josef Emil Lemon oljemålning
Josef Emil Lemon oljemålning
Josef Emil Lemon oljemålning
Josef Emil Lemon oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

JOSEF EMIL LEMON (1895-1968): Sydländskt lanskap, signerad Lémon, olja på pannå, bildmått 31x41,5 cm

605254

2019-01-27