Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
ROSA EKELUND (född 1933): "Livets söm", signerad och daterad Rosa Ekelund -85, signerad även a tergo, olja på duk, ca 70x100 cm
Smärre slitage
605256
2019-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här