Rosa Ekelund oljemålning

Rosa Ekelund oljemålning
Rosa Ekelund oljemålning
Rosa Ekelund oljemålning
Rosa Ekelund oljemålning
Rosa Ekelund oljemålning
Rosa Ekelund oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

ROSA EKELUND (född 1933): "Livets söm", signerad och daterad Rosa Ekelund -85, signerad även a tergo, olja på duk, ca 70x100 cm

Smärre slitage

605256

2019-01-12