Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv av strandkant med vass och berg, olja på duk, otydligt signerad, eventuellt E Halévy 77, baksidan av duk stämplad Blanchet Paris, mått ca 46x33 cm

Ej examinerad ur ram

605267

2019-01-12