Oidentifierad konstnär oljemålning
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv av strandkant med vass och berg, olja på duk, otydligt signerad, eventuellt E Halévy 77, baksidan av duk stämplad Blanchet Paris, mått ca 46x33 cm
Ej examinerad ur ram
605267
2019-01-12