Supsked silver Finland

Supsked silver Finland
Supsked silver Finland
Supsked silver Finland
Supsked silver Finland
Supsked silver Finland
Supsked silver Finland
Supsked silver Finland
Supsked silver Finland

Klubbat för:

40 EUR

Utropspris

150 EUR

SUPSKED, silver, Tillander, Helsingfors 1977, stämplad "Handmade" samt numrerad 2588, längd 15 cm, totalvikt ca 41,5 g

605270

2019-01-12