Slagbord

Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLABORD, 1800-tal, bemålad furu, höjd 76, 96x56, total bredd 180 cm

Sprickor, skador, senare bemålat

605271

2019-01-13