Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Såld för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets första hälft, fanérad i valnöt, beslag i mässing, marmorskiva, 3 lådor, höjd 83, 130x64 cm

Översta lådan saknar lås, skiva med nagg, sprickor samt ytskador

605275

2019-01-13