Skänk 1800-tal

Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÄNK, 1800-tal, bemålad furu, invändigt med hyllplan, 2 lådor, höjd ca 128, 94x45 cm

Nyckel saknas, sprickor och skador, senare bemålat

605276

2019-01-13