Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÄNK, 1800-tal, bemålad furu, invändigt med hyllplan, 2 lådor, höjd ca 128, 94x45 cm
Nyckel saknas, sprickor och skador, senare bemålat
605276
2019-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här