Skrivbord 1800-tal

Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal

Såld för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, 1800-tal, barockstil, fanérad i valnöt, delvis läderklädd skiva, beslag i mässing, höjd ca 78, 160x88 cm

Nyckel samt lås, omfattande skador

605278

2019-01-13