Spegel
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGEL, blandstil, 1800/1900-tal, blandstil, stomme i trä, krön med bl a urna, dekor i pastellage, belagd med slagmetall samt bronserad, höjd 165, största bredd 65 cm
Större avslag på dekor, krönet sitter löst, slitage
605279
2019-01-12