Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, blandstil, 1800/1900-tal, blandstil, stomme i trä, krön med bl a urna, dekor i pastellage, belagd med slagmetall samt bronserad, höjd 165, största bredd 65 cm

Större avslag på dekor, krönet sitter löst, slitage

605279

2019-01-12