Spegel Karl Johan 1800-tal

Spegel Karl Johan 1800-tal
Spegel Karl Johan 1800-tal
Spegel Karl Johan 1800-tal
Spegel Karl Johan 1800-tal
Spegel Karl Johan 1800-tal
Spegel Karl Johan 1800-tal

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1800-tal, Karl Johan, faner i mahogny, genombrutet krön, skuren dekor, ca 160x64 cm

Mindre slitage, glas delvis med fläckar, dekor med mindre lagningar

605280

2019-01-13