Taburetter

Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TABURETTER, 1 par, 1800-talets mitt, senempire, björk, stoppade dynor med textil klädsel, höjd ca 57, längd 58 cm

Något lösa i fogarna, bruks och åldersrelaterat slitage, senare klädsel

605281

2019-01-12