Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 800 SEK
STOLAR, 6 st, svärtat trä, 1900-talets andra hälft, höjd ca 88, sitthöjd 43 cm
Slitage, färgbortfall
605283
2019-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här