Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 800 SEK

STOLAR, 6 st, svärtat trä, 1900-talets andra hälft, höjd ca 88, sitthöjd 43 cm

Slitage, färgbortfall

605283

2019-01-13