Byrå gustaviansk stil

Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil

Såld för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal, fanér i bl a björk, intarsia med flöjtspelande amorin och festonger, dekorativa beslag i brons, skiva i kalksten, nyckel finns, höjd ca 88, 55x100 cm

Smärre slitage

605284

2019-01-12