Byrå gustaviansk stil
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal, fanér i bl a björk, intarsia med flöjtspelande amorin och festonger, dekorativa beslag i brons, skiva i kalksten, nyckel finns, höjd ca 88, 55x100 cm
Smärre slitage
605284
2019-01-12