Golvur 1800-tal

Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLVUR, 1800-tal, England, fodral fanérad i valnöt, höjd ca 225 cm,

Saknar lod, pendel samt uppdragsnyckel, skador

605285

2019-01-13