Karin Mobring karmstolar Amiral
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KARIN MOBRING, karmstolar Amiral, 1 par, stomme i förkromade stålrör, sits och rygg i kärnläder, 1970-tal, Ikea, sitthöjd ca 43 cm
Slitage/patina, fläckar, viss anlöpning på stommen, några skruvar saknas, några trasiga sömmar, saknar skinnlindning på karmarna
605289
2019-01-13