Karin Mobring karmstolar Amiral

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARIN MOBRING, karmstolar Amiral, 1 par, stomme i förkromade stålrör, sits och rygg i kärnläder, 1970-tal, Ikea, sitthöjd ca 43 cm

Slitage/patina, fläckar, viss anlöpning på stommen, några skruvar saknas, några trasiga sömmar, saknar skinnlindning på karmarna

605289

2019-01-13