Frank Reenskaug Gungstol

Frank Reenskaug Gungstol
Frank Reenskaug Gungstol
Frank Reenskaug Gungstol
Frank Reenskaug Gungstol
Frank Reenskaug Gungstol
Frank Reenskaug Gungstol
Frank Reenskaug Gungstol
Frank Reenskaug Gungstol
Frank Reenskaug Gungstol
Frank Reenskaug Gungstol

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FRANK REENSKAUG, gungstol, Bramin, Danmark, 1950-tal, teak, höjd ca 85 cm

slitage, senare sits samt limmade fogar

605291

2019-01-22