Byrå i gustaviansk stil

Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal, fransk tillverkning, marmorskiva, höjd ca 88, 88x44 cm

Nyckel saknas, fanérskador, slitage

605296

2019-01-12