Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal, fransk tillverkning, marmorskiva, höjd ca 88, 88x44 cm
Nyckel saknas, fanérskador, slitage
605296
2019-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här