Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
OLOF ARBORELIUS (1842-1915): Floda kyrka, monogramsignerad samt tergo, olja på pannå, ca 23x35,5 cm
Små färgbortfall
605300
2019-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här