Olof Arborelius oljemålning

Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

OLOF ARBORELIUS (1842-1915): Floda kyrka, monogramsignerad samt tergo, olja på pannå, ca 23x35,5 cm

Små färgbortfall

605300

2019-01-12