Yngve Berg, oljemålning

Yngve Berg, oljemålning
Yngve Berg, oljemålning
Yngve Berg, oljemålning
Yngve Berg, oljemålning

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YNGVE BERG (1887-1963):oljemålning på pannå, sign., daterad Yngve-42. Blomsterstilleben, ca 44x36 cm

Krackeleringar

605302

2019-01-22