Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, stomme i mässing, 3 ljuspunkter, höjd ca 75, diameter 32 cm,

Smärre slitage, prismor, saknas, några medföljer lösa

605306

2019-01-12