Ljuskrona oscariansk stil
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSKRONA, stomme i mässing, 1900-talets mitt, 6 ljusarmar, behängd med olikslipade wachtelprismor, elektrifierad, höjd ca 44, diameter 66 cm
Brukssltiage, naggade prismor förekomemr, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, medföljer en påse med prismor
605308
2019-01-12