Ljuskrona oscariansk stil

Ljuskrona oscariansk stil
Ljuskrona oscariansk stil
Ljuskrona oscariansk stil
Ljuskrona oscariansk stil
Ljuskrona oscariansk stil
Ljuskrona oscariansk stil

Såld för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, stomme i mässing, 1900-talets mitt, 6 ljusarmar, behängd med olikslipade wachtelprismor, elektrifierad, höjd ca 44, diameter 66 cm

Brukssltiage, naggade prismor förekomemr, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, medföljer en påse med prismor

605308

2019-01-12