Byrå sengustaviansk stil
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets mitt, sengustaviansk stil, mahogny, nyckelplåtar, lister och dekorativa beslag i mässing, skiva i röd marmor, nyckel finns, höjd ca 79, 85x48 cm
Några repor, smärre slitage
605315
2019-01-13