Byrå sengustaviansk stil

Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets mitt, sengustaviansk stil, mahogny, nyckelplåtar, lister och dekorativa beslag i mässing, skiva i röd marmor, nyckel finns, höjd ca 79, 85x48 cm

Några repor, smärre slitage

605315

2019-01-13