Skrivbord nyrenässans 1800-tal

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, 5 lådor, bemålad, höjd ca 79, 64x124 cm

Mindre avslag, senare bemålad, nyckel saknas

605317

2019-01-13