Fåtöljer 1 par

Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, troligtvis IKEA, omkring 1960/70-tal, vitmålad bok, lösa plymåer, sitthöjd ca 38 cm

smärre burksslitage, fläckar och mindre repor

605321

2019-01-13