Fåtöljer 1 par
Valmis
2019-01-13
605321
| Korkein tarjous | 750 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, troligtvis IKEA, omkring 1960/70-tal, vitmålad bok, lösa plymåer, sitthöjd ca 38 cm
smärre burksslitage, fläckar och mindre repor