Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, troligtvis IKEA, omkring 1960/70-tal, vitmålad bok, lösa plymåer, sitthöjd ca 38 cm
smärre burksslitage, fläckar och mindre repor
605321
2019-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här