Norditaliensk skola omkring 1680

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NORDITALIENSK SKOLA (omkring 1680): Vandrare och tiggare, olja på duk, 46x36 cm

PROVENIENS
Inhandlad på auktion i Stockholm 1953, vidare i arv till nuvarande ägare.

Dubblerad, färgbortfall, litet hål

605324

2019-01-14