Norditaliensk skola omkring 1680
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
NORDITALIENSK SKOLA (omkring 1680): Vandrare och tiggare, olja på duk, 46x36 cm
PROVENIENS
Inhandlad på auktion i Stockholm 1953, vidare i arv till nuvarande ägare.
Dubblerad, färgbortfall, litet hål
605324
2019-01-14