Fåtöljer
Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, formböjd och svarvad björk, sadelgjord, sannolikt Yngve Ekström för ESE Möbler (föregångaren till Swedese), 1940-/50-tal
Bruks- och åldersrelaterat slitage, smärre skador, något ostadiga
605332
2019-01-13