Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, formböjd och svarvad björk, sadelgjord, sannolikt Yngve Ekström för ESE Möbler (föregångaren till Swedese), 1940-/50-tal

Bruks- och åldersrelaterat slitage, smärre skador, något ostadiga

605332

2019-01-13