Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Sköldpadda i landskap, signerad och daterad 77 samt numrerad 152/375, litografi ca 28,5x39 cm
605336
2019-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här