Karl Axel Pehrson litografi

Karl Axel Pehrson litografi
Karl Axel Pehrson litografi
Karl Axel Pehrson litografi
Karl Axel Pehrson litografi

Såld för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Sköldpadda i landskap, signerad och daterad 77 samt numrerad 152/375, litografi ca 28,5x39 cm

605336

2019-01-13