Per Gummeson oljemålning

Per Gummeson oljemålning
Per Gummeson oljemålning
Per Gummeson oljemålning
Per Gummeson oljemålning
Per Gummeson oljemålning
Per Gummeson oljemålning

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER GUMMESON (1858-1928): Landskap, signerad och daterad Falsterbo 1902, olja på duk, ca 36x48 cm

Krackelyr

605339

2019-01-13