Englesson soffbord

Englesson soffbord
Englesson soffbord
Englesson soffbord
Englesson soffbord
Englesson soffbord
Englesson soffbord

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, sannolikt Englesson, 1970/80-tal, 1 par, vit och mässingfärgad metall med glasskiva, höjd ca 49, 60x45 cm

Bruksslitage, mindre repor och märken

605348

2019-01-14