Charles Roka oljemålning

Charles Roka oljemålning
Charles Roka oljemålning
Charles Roka oljemålning
Charles Roka oljemålning
Charles Roka oljemålning
Charles Roka oljemålning

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHARLES ROKA (1912-1999): Flicka med collie, signerad Roka, olja på duk, ca 82x64 cm

605349

2019-01-15