Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHARLES ROKA (1912-1999): Flicka med collie, signerad Roka, olja på duk, ca 82x64 cm
605349
2019-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här