Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÖRNVITRINSKÅP, tidigt 1900-tal, tvådelat, nedre delen med två flyttbara hyllplan, övre delen med tre fasta, dekorativa nyckelplåtar med handtag i brons (en blind), bemålat grått, nycklar finns, höjd ca 194, största djup 53 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, mindre sprickor

605350

2019-01-13