Hatthylla

Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HATTHYLLA, 1950/60-tal, längd ca 150, djup 30 cm, trä, böjträ samt nät, detaljer i järn

Något lös i fogrna, slitage

605354

2019-01-14